3 تا از رایج ترین انواع مدل های اکانت اینستاگرامی که باید بدانید.

در مقاله قبل در مورد قواعد بازی در اینستاگرام صحبت کردیم و شما با محیط اینستاگرام به طور کامل آشنا شدید. اما در این مقاله قصد داریم در مورد سه مدل مختلف اکانت در اینستاگرام توضیح دهیم که واقعا لازم بدانید.

 

 

شما باید دقیقاً مشخص کنید که چه مدل اکانتی را در اینستاگرام قصد دارید برای کسب درآمد انتخاب کنید.  و این موضوع خیلی مهمی عه!

اکانت های تجاری:

این مدل از اکانت ها نشانگر مشاغل شما هستند.

 

 

بیایید نگاهی به حساب تجاری Flexport بیندازیم.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید ، این حساب مربوط به شخص نیست بلکه خود شرکت است. در شکل زیر این کاملاً مشخص است. و از مدل اکانت ها استفاده  می‌شود تا افراد با هر کاری که شرکت شما انجام می‌دهد درگیر شوند.

 

 

اکانت های شخصی

این مدل از  اکانت شما و هر کاری که انجام می‌دهید را تبلیغ می‌کند – شما از آن استفاده می‌کنید تا با طرفداران خود در تماس باشید.

این مدل از اکانت  به‌سادگی می‌تواند شخصی باشد که سعی در محبوبیت بیشتر داشته باشد یا کسی که تجارتش به معنای واقعی کلمه خود آن‌ها است.

گری واینر چاک ملقب به garyvee  یک نمونه کاملاً موفق می‌باشد که می‌توان به‌عنوان یک برند شخصی موفق از او نام برد و یا Tobias Jesso Jr.

 

 

به نظر شما Tobias Jesso Jr. کیست؟ اگر حدس زده‌اید خواننده  درست است. این حساب او را به‌عنوان یک فرد تبلیغ می‌کند. وقتی او پست و یا کامنت می‌گذارد ، به نظر می‌رسد که شخصاً از طرف او ارسال‌شده است.

 

اکانت های Themed

اکانت Themed تجارت و یک شخص را نشان نمی‌دهد. در عوض ، یک موضوع را در برمی‌گیرد و مطالب متناسب با آن موضوع را ارسال می‌کند.  

به‌عنوان‌مثال  موضوعاتی مثل : انگیزه ، نکات و ترفندها ، گربه‌ها ، مسافرت ، فناوری ، و…

 

 

از این مدل اکانت می‌توانید برای جلب‌توجه به کسب‌وکار خودتان استفاده کنید!

نتیجه : خب دوستان در این مقاله سه مدل رایج اکانت در اینستاگرام رو معرفی کردیم که باید ببینید دقیقاً می‌خواهید از کدام مدل اکانت برای درآمد زایی از اینستاگرام استفاده کنید.

 

موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید