چرا اینستاگرام 2

 

در مقاله قبل به 12 دلیل برای چرایی برتری اینستاگرام نسبت به سایر پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی اشاره کردیم و نظر گری وی رو هم در این زمینه بررسی کردیم.

در این مقاله قصد داریم موضوع چرایی برتری اینستاگرام نسبت به سایر پلتفرم های شبکه های اجتماعی را ادامه دهیم! با ما همراه باشید.

12 دلیلی که گفتیم هرکدام، رویایی واقعی برای هر کسب‌وکار و فرد تأثیرگذاری ست که بخواهد دسترسی‌اش به فالوور هارا توسعه دهد یا منابع درآمدی دیگری به وجود آورد.

چرا کسب‌وکاری نخواهد از فرصت فوق‌العاده‌ای که اینستاگرام به ما می‌دهد، استفاده کند؟ دیدن تعداد کسانی که آگاهانه اینستاگرام را به‌عنوان یکی از ابزار بازاریابی کارآمد در نظر می‌گیرند، حیرت‌آور است.
اگر دنبال رسیدن به موقعیت سریع و بلندمدت در اینستاگرام هستید باید ذهنتان را روی این جمله متمرکز کنید:

بازاریابان اینستاگرامی موفق، کاری را می‌کنند که 99 درصد از افراد نخواهند کرد.
آن‌ها با اینستاگرام مثل چیزی که باعجله سر و تهش هم می‌آید و بدون مراقبت و توجه به‌روز می‌شود رفتار نمی‌کنند.
هرکدام از عناصر را به‌دقت و هدفمند مهندسی می‌کنند تا به هدفشان برسند.

این اهداف عبارت‌اند از : بهبود دادن و بالا بردن ترافیک صفحه ، بیشتر کردن تعامل با مخاطبان و بالا بردن فروش از طریق نرخ بالاتر تبدیل.

چطور به‌صورت دقیق جامعه‌ی کاملاً وفادار و فعال از فالوور هایمان خلق کنیم، که ارزش زیادی ازنظر مالی و برندینگ برای ما به وجود آورند!

این واقعیت را باید در نظر داشته باشید که اینستاگرام دستخوش تغییرات متعدد بوده و خواهد بود.
برای مثال اینستاگرام با راه‌اندازی لایو امکان ارتباط شما را با فالوور هایتان فراهم می‌کند.
و بهترین بخش آن، لحظه ایست که به‌صورت زنده، در اینستاگرام به همه‌ی فالوور های آنلاینتان خبر می‌دهید که ویدیو شمارا تماشا کنند.

 

 

یکی دیگر از ویژگی‌های شگفت‌انگیز اینستاگرام، ویژگی استوری یا داستان‌پردازی آن است. این ویژگی پاسخی به (( استوری )) اسنپ چت بوده است. که به شما امکان می‌دهد عکس‌ها و ویدیوهای کوتاه را در نیوز فید جداگانه آپلود کنند که پشت عکس پروفایل شما و در بالای نیوز فید کاربرانی که در همین لحظه شمارا دنبال می‌کنند ظاهر می‌شود.

این ویژگی‌ها تغییرات قابل‌توجهی را به وجود آورده است و من در مقالات بعدی شیوه دقیق استفاده از آن هارا به شما یاد خواهم داد. تا بهتر دیده شوید و درنهایت برندتان را رشد دهید.

 

 

درد و دل شخصی:

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که من در حوزه بازاریابی اینستاگرام می‌بینم، بار زیاد اطلاعات است. مردم سعی می‌کنند مطالب بی‌اندازه زیاد را از منابع بی‌اندازه متفاوت بخوانند و این باعث سردرگمی و فعالیت کم می‌شود.
اوایل ورود به اینستاگرام شاید ایده‌ی موفق شدن در اینستاگرام ، مثل وقت تلف کردن به نظر می‌رسد . دلسرد می‌شوید تسلیم می‌شوید و شاید به روش های قدیمی بازاریابی برگردید.
از شما می‌خواهم به اطلاعات ما اعتماد کنید این اطلاعات یک چهارچوب تئوریک نیست که به ذهن من رسیده باشد و روی کاغذ خیلی خوب به نظر برسد.
شما در سایت ما WWW.ALIREZARAOUFI.COM و پیج اینستاگرامی ما alirezaraoufi.official و دوره‌های رایگان و پولی ما اطلاعاتی را از ما دریافت خواهید کرد که خود ما شخصاً برای رسیدن به موفقیت در حساب‌های اینستاگرامی متعدد در چندین جایگاه متفاوت ، از آن‌ها استفاده کرده‌ایم.
ما دوره‌های زیادی را گذرانده‌ایم و هزینه‌های بالایی را برای یادگیری اینستاگرام پرداخت کردیم. و کارهای عملی و غیرعملی زیادی را در اینستاگرام انجام داده‌ایم.

 

 

کلام آخر

شما که شاید تازه‌وارد اینستاگرام شده‌اید باید این موضوع را درک کنید که بالا بردن تعداد فالوور های اینستاگرام و سود بردن از این پلتفرم ، تعهد و فداکاری مداوم می‌خواهد.

اگر واقعاً نخواهید تلاش کنید به نتیجه که در نظر دارید، نخواهید رسید. در شروع، شاید موقعیت‌هایی را تجربه کنید که به خاطر پیشرفت کُند، ناامیدتان کند. باید در استفاده از مبانی و کار کردن روی ساختن صفحه اینستاگرامتان در هرروز در هر ساعت بی‌وقفه و ثابت‌قدم باشید.

شما باید واقعاً در مورد آنچه می‌خواهید از اینستاگرام به دست آورید فکر کنید:

• در وهله اول، چرا دارید حساب اینستاگرامی برای خودتان می‌سازید؟

• چه اهدافی دارید ( برای بالا بردن تعداد فالوور و درآمد هفتگی )

• آیا همین‌الان صاحب برندی هستید که می‌خواهید تبلیغش را کنید و رشدش دهید؟

• می‌خواهید برای ساخت محتوای بصری و تصاویر جذابی که ارزش زیادی را به فالوور هایتان منتقل می‌کند زمان بگذارید؟

• آیا انرژی و انضباط شخصی لازم رو دارید ؟

• آیا تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی که لازم دارید رو در اختیاردارید؟

پست گذاشتن گاه‌به‌گاه در اینستاگرام( یعنی ، ارسال ده تصویر در یک روز از ماه و انجام ندادن هیچ کار دیگری) و بی‌ثباتی به درد اینستاگرام نمی‌خورد.

اگر می‌خواهید در اینستاگرام موفق شوید، لازم است به انجام کار روزانه برای صفحه اینستاگرامتان متعهد شوید( مثل‌اینکه پدر یا مادر یک بچه کوچکی باشید که در مورد نگهداری از او ، حتی مرخصی و استعلاجی هم وجود ندارد. )

برای چند ماه اول در اینستاگرام مجبور هستید به‌شدت کار و فعالیت کنید و هیچ راهی برای نادیده گرفتن آن وجود ندارد .

ولی وقتی کارکنید همه‌چیز راحت‌تر خواهد شد و شما می‌توانید به اهداف بزرگ‌تری فکر کنید.
فالوور های بیشتر ، تعامل بالاتر و سود روزانه‌ی قابل پیش‌بینی در دسترستان خواهد بود .
در ضمن به تجربه‌های زیادی در مورد بازاریابی دنیای واقعی دست پیدا می‌کنید؛ و این چیزی است که خیلی از شرکت‌ها حاضر هستند هزینه زیادی بابتش بدهند.

موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید